stavební firma s devadesátiletou tradicí


kvalita a důvěryhodnost ověřená časem

Úvod>O společnosti>Certifikace

Certifikace

Systém jakosti je certifikován podle ČSN EN ISO 9001:2016. Důvěryhodnost vůči zákazníkovi je založena na kvalitě poskytovaných služeb a nabízených výrobků. To je prioritou ve všech fázích provádění jednotlivých činností od přijetí zakázky až po vlastní předání hotového díla zákazníkovi.

Systém environmentálního managementu (tedy ochrany životního prostředí) je certifikován podle ČSN EN ISO 14001:2016. Vzhledem k povaze nabízených výrobků a služeb si je firma vědoma odpovědnosti za ochranu životního prostředí a odpovědného využívání všech zdrojů, které má v jednotlivých procesech k dispozici. Snahou je nic nezastírat a veškerým negativním dopadům staveb na životním prostředí i na jejich okolí předcházet.

Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci probíhá v souladu s ČSN EN 45001:2018. Za každým úspěchem jsou lidé, ať vlastní zaměstnanci nebo další účastníci staveb, a proto si je firma vědoma důležitostí bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Důslednost a trvalost jsou základní pojmy v přístupu předcházení úrazům a nehodám na stavbách.

 

     

Kontaktujte nás!

Lesostavby Třeboň a.s., Novohradská 226, 379 01 Třeboň

+420 384 701 410 info@lstb.cz

 


PROHLÉDNOUT

Sledujte nás...

facebook
 


PROHLÉDNOUT

Pronájem kanceláří a skladů

Dřevnice

Copyright © 2014 Lesostavby Třeboň, a. s., designed by JIRAKSTUDIO, developed by UNIPEX CZ s.r.o.