stavební firma s devadesátiletou tradicí


kvalita a důvěryhodnost ověřená časem

Úvod>O společnosti>Profil společnosti

Profil společnosti

Lesostavby Třeboň a.s. – STAVÍME PRO VŠECHNY JIŽ 90 LET

V říjnu tomu bylo více než 20 let, co společnost Lesostavby Třeboň a.s. vkročila na novou cestu. Napojila se však na dlouhý chodník, který zbudovali původní zakladatelé společnosti už v roce 1924 v areálu Dřevnice v lázeňském městě Třeboni.

Z původní firmy, která se věnovala jen lesnímu hospodářství, rychle vyrostla univerzální stavební společnost, která v současnosti zaměstnává na 150 lidí různých profesí schopných ve většině případů zabezpečit kompletní realizaci zakázek.

Hlavními oblastmi činnosti společnosti Lesostavby Třeboň a.s. jsou:

  • dopravní stavby
  • vodohospodářské stavby

Provádíme zejména:

  • výstavbu komunikací – od lesních cest až k silnicím,
  • náročné ekologické stavby – revitalizace vodních toků, 
  • vodohospodářské stavby – výstavbu a rekonstrukce rybníků, vodních toků, čistíren odpadních vod, vodovodů a kanalizací,
  • průmyslové objekty – haly pro průmyslovou výrobu a skladování, 
  • areály určené pro sport a rekreaci,
  • rekonstrukce historických a reprezentačních objektů.

Poskytujeme i tyto služby:

  • pronájem těžké stavební techniky,
  • poradenství BOZP.

Pro provádění dodávek služeb na klíč ve výše uvedeném rozsahu společnost disponuje vlastním technickým vybavením a kmenovými zaměstnanci klíčových profesí, což je vnímáno jako konkurenční výhoda zkušenými investory – zákazníky naší společnosti. I proto vidíme ve zvyšování kvality technologií a péči o zaměstnance klíčovou hodnotu strategie naší společnosti.

Společnost disponuje základním kapitálem v hodnotě více než 107 mil. Kč. Od roku 2006 společnost uplatňuje Integrovaný systém managementu zahrnující ISO 9001:2009, ISO 14001:2005 a OHSAS 18001:2008.

Původní sídlo společnosti zůstalo nezměněno. Společnost sídlí v Třeboni pod hrází rybníka Svět. Zde i v našem stavebním středisku v Protivíně poskytujeme naše služby či poradenství. Přesto společnost realizuje zakázky na území celých Čech.

Díky dlouhodobému zakotvení v jihočeském kraji vnímá společnost Lesostavby Třeboň a.s. i svoji společenskou zodpovědnost k regionu – podporuje vybrané sociální, kulturní, sportovní a společenské aktivity nejen v Třeboni, ale na území celého Jihočeského kraje.

Výpis z obchodního rejstříku

Politika managementu

Kontaktujte nás!

Lesostavby Třeboň a.s., Novohradská 226, 379 01 Třeboň

+420 384 701 414 info@lstb.cz

 

   


PROHLÉDNOUT

Pronájem kanceláří a skladů

Dřevnice

Copyright © 2014 Lesostavby Třeboň, a. s., designed by JIRAKSTUDIO, developed by UNIPEX CZ s.r.o.