stavební firma s devadesátiletou tradicí


kvalita a důvěryhodnost ověřená časem

Úvod>Kariéra>Průběh výběrového řízení

Průběh výběrového řízení

Do výběrového řízení jsou zařazeni interní i externí uchazeči, kteří splňují požadavky na pracovní pozici na základě popisu pracovní pozice/inzerátu.

Zahájení

Před zahájením výběrového řízení probíhá administrativní kolo, v rámci kterého pečlivě studujeme váš životopis, případně motivační dopis nebo jiné dokumenty, které přiložíte ke své nabídce. V případě, že budete zařazeni do užšího výběru, budete pozváni k osobnímu pohovoru.

Průběh

Průběh a počet kol výběrového řízení záleží na charakteru obsazované pozice, ale zpravidla můžete očekávat osobní pohovor, kterého se účastní zástupce personálního oddělení a Váš budoucí nadřízený.

Standardně probíhá formou strukturovaného pohovoru a obsahuje otázky zaměřené na zjištění vašich profesních zkušeností odpovídajících obsazované pozici, ověření motivace, znalostí a dovedností, osobnostních předpokladů apod. U specializovaných pozic mohou být vaše znalosti ověřeny formou případové studie či znalostního textu.

Závěr

O výsledku výběrového řízení informujeme e-mailem nebo telefonicky všechny kandidáty a to i ty, kteří neuspěli.

Pokud neuspějete ve výběrovém řízení, nebo pro vás aktuálně nemáme vhodné pracovní uplatnění, ponecháváme si váš životopis v naší databázi po dobu 12 měsíců pro případné další využití při obsazování volných pracovních míst.

Poskytnutí vašich osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.

Kontaktujte nás!

Lesostavby Třeboň a.s., Novohradská 226, 379 01 Třeboň

+420 384 701 410 info@lstb.cz

 


PROHLÉDNOUT

Sledujte nás...

facebook
 


PROHLÉDNOUT

Pronájem kanceláří a skladů

Dřevnice

Copyright © 2014 Lesostavby Třeboň, a. s., designed by JIRAKSTUDIO, developed by UNIPEX CZ s.r.o.